درباره ما

درباره ما:
شرکت تجهیزات پزشکی هوبر بهنود رایا (سهامی خاص) به شماره ثبت 547339 دارای مجوز تولید دستگاه هولتر فشار خون از اداره کل تجهیزات پزشکی (IMED) با تشکیل کادری مجرب از فارغ التحصیلان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رشته های مهندسی برق-الکترونیک و مهندسی پزشکی اقدام به ساخت و تولید محصولات و تجهیزات پزشکی نموده است.
شرکت هوبر بهنود رایا نماینده ی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات قلب و عروق، تصویربرداری و اورولوژی می باشد.
همچنین این شرکت با اخذ نمایندگی های معتبر از کمپانی های به نام و صاحب فن آوری های پیشرفته جهان بخش واردات خود را فعال نمود. شایان ذکر است کلیه محصولات وارداتی دارای استاندارد FDA امریکا ، CE اتحاده ی اروپا و ISO 13485 می باشند.
افتخار ما ارائه خدمات به بیش از 2500 پزشک در مراکز درمانی دولتی و خصوصی می باشد.
پس از مدتی این شرکت تیمی مشاور و متخصص از پزشکان تشکیل داد تا با استفاده از دانش و تجربیات اساتید محترم همواره بتواند محصولات خود را مطابق با نیاز جامعه پزشکی در بهترین سطح ارتقاء دهد.
راز موفقیت شرکت همواره صداقت در مشاوره و فروش محصولات با مناسب ترین قیمت و احساس مسئولیت در تولید و خدمات پس از فروش بوده و به لطف یزدان همواره موفق به اخذ رضایت کامل مشتریان گردیده ایم.
متخصصان این شرکت همواره آماده ارائه اطلاعات تکمیلی در مورد محصولات و یا هرگونه مشاوره در امر انتخاب ، خرید و سرویس دستگاه ها به شما سروران عزیز می باشند.